x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Bambu çoraplar, hem rahat hem de daha sağlıklı olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Yumuşak ve serin tutma niteliğine sahip bambu lifleri kullanılarak üretilen bambu çoraplar, antibakteriyel olma özelliğiyle de dikkat çeker. Bu nedenle özellikle çocuğunuz için çorap seçerken bambu çoraplara yönelmeniz sağlık açısından daha faydalıdır.

Doğal Nefes Alan Çorap Modelleri

Özellikle kız çocukları çorap ve kıyafet seçiminde görselliğe fazlasıyla önem verir. Kız çocuk bambu külotlu çorap modelleri, hem şık hem de doğal bir yapıya sahiptir. Bambu külotlu çorap, hava geçiren bir yapıdadır ve bu sayede çocuğunuzun cildinin nefes almasına olanak sağlar. Naylon külotlu çoraplar ciltte terlemeye ve tahrişe neden olabilir. Ancak bambu terletmeyen çorap çeşitleri, terlemeye bağlı olarak meydana gelen pişik sorununu ortadan kaldırır. Nefes alan çorap teknolojisi sayesinde, pişik sorununu dert etmeden çocuğunuza gönül rahatlığıyla yaz-kış fark etmeksizin külotlu çorap giydirebilirsiniz.

Kız çocuk bambu desenli külotlu çorap, özel günlerde çocuğunuza giydirebileceğiniz şıklığa sahiptir. Farklı model seçeneklerini inceleyerek çocuğunuzun zevkine hitap eden, giydiğinde içerisinde kendini mutlu hissedeceği çorabı belirleyebilirsiniz. Kız çocuk bambu kabartmalı çorap, deseniyle kız çocuklarının dikkatini çeker. Kız çocuk bambu düz çorap çeşitleri ise günlük olarak kullanıma uygundur. Desensiz oldukları için her kıyafete uyum sağlarlar.

Cilt Dostu Kız Çocuk Bambu Düz Çorap

Bebeklerin ve çocukların cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Bu nedenle ciltleri ile direkt olarak temas edecek ürünleri alırken daha dikkatli olmak gerekir. Bambu kullanılarak üretilen ürünler, doğanın saflığını ve sadeliğini evinize taşır. Bambu çoraplar, cilt dostu olmalarının yanı sıra özel lastik sistemleri sayesinde bilek kısmını sıkmaz. Ayrıca kaymaya karşı daha dayanıklı oldukları için çocuklarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bambu çoraplar, adeta bir ipek yumuşaklığına sahiptir. Bu yüzden çocuğunuz çorabı giydiğinde kendini rahat hisseder. Ayrıca dayanıklı bir yapıda oldukları için uzun süreli bir kullanım ömrü sunarlar. Bambu çorapları doğru bir şekilde yıkamak hem saflığının hem de dayanıklılığının korunması açısından oldukça önemlidir. Daha doğal içerikli, çocuk kıyafetlerinin yıkanmasına uygun deterjanlar ile ürünleri yıkamanız faydalı olacaktır. Çamaşır makinesinde çorapları yıkarken orta veya düşük sıcaklığa sahip programları tercih edebilirsiniz. Bambu çorapları dilerseniz elde de yıkayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.