x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Erkek bebek giyiminin vazgeçilmez parçalarından olan külotlu çorap modelleri, bebeklerin soğuk havalarda sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Katamino farkıyla tamamı doğal pamuk ipliklerinden elde edilen ürünler havlu, kaydırmaz tabanlı, ABS’li, desenli gibi çeşitli seçeneklerden oluşuyor. Yenidoğan çağından başlayan bedenlerle üretilen erkek bebek pamuklu külotlu çorap modelleri, hem tekli hem de ikili ya da üçlü paketler halinde satışa sunuluyor.

Yumuşak Dokulu Erkek Bebek Külotlu Çorapları

Bebeğinizin hareket özgürlüğünü kısıtlamayan ve ayına göre vücuduna tam uyum sağladığı için üstün konfor sunan erkek bebek kışlık külotlu çorap çeşitleri, renkli ve eğlenceli desenleriyle bebeklere şık ve rahat parçalar sunuyor. 0-6 ay, 6-12 ay, 12-18 ay gibi bebeklerin büyüme süreçlerine uyum sağlayan külotlu çoraplar arasında hem pamuklu ve standart kalınlıkta ürünler yer alıyor, hem de daha kalın ve havlu yapılı modellere yer veriliyor. Diz üstü ve diz altı bölümlerinde bulunan desenleriyle oldukça şık bir görünüm sergileyen çoraplar; pantolon, pijama, tulum, şort, kapri pantolon, uyku tulumu gibi bebek giysilerinin altına rahatlıkla giydirilebiliyor.

Kaydırmaz Tabanlı Külotlu Çoraplarla Hareket Özgürlüğü

Bebeklerin emekleme dönemleri için oldukça kullanışlı olan çoraplar arasında, erkek bebek kaydırmaz taban külotlu çorap çeşitleri de bulunuyor. Erkek bebek ABS tabanlı külotlu çorap olarak da bilinen çorapların alt kısımlarında, silikon kaydırmaz benek biçiminde küçük aplikasyonlar yer alıyor. Bu bölüm parke, seramik gibi zeminler üzerine yapışarak bebeklerin kayma ihtimallerini en aza indiriyor. Yürüme dönemine yeni girmiş olan bebekler için de ideal bir kullanım sunan kaydırmaz tabanlı modeller, bebeklerin sıralama gibi hareketleri sırasında öz güven kazanmalarına da yardımcı oluyor.

En Sağlıklı Erkek Bebek Külotlu Çorap Modelleri

Bebeklerin cildiyle uyumlu olarak tasarlanan Katamino erkek bebek havlu çorap çeşitleri, kanserojen madde içermeyen doğal pamuk iplikleriyle hazırlanıyor. Yıkama ve çekme testlerinden geçirilmiş olan ürünler renk solması, küçülme, deformasyon gibi olumsuz etkenler yaratmadan, uzun ömürlü bir kullanım süreci sunuyor. Araba desenleri, sevimli hayvan figürleri, çizgi desenleri gibi bebeklerde heyecan ve neşe uyandıran desenler içeren erkek bebek desenli külotlu çorap çeşitleriyle, bebeğinizin her an şık ve sevimli olmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.