x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

0 - 14 yaş arası çocuğunuzun konforunu ön planda tutan tasarımlar, Katamino’nun geniş ürün yelpazesini oluşturur. Çorap modellerinde, çocuklarınızın sağlığı ve rahatı özel olarak düşünülür. Erkek çocuk çorap tasarımları, çocuğun yaş grubu, ayak anatomisi, ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

Desenli Dikişsiz Bebek Çorabı ile Konforlu Ayaklar

Bebeğinizin hassas cildi için, desenli dikişsiz bebek çorabı modellerini tercih edebilirsiniz. Doğal pamuktan üretilen çoraplar, pürüzsüz dokusuyla bebeğinizin cildinde iz yapmaz. Uzun süreli kullanımda bile yumuşaklığını korur. Desenli dikişsiz altı kaydırmaz bebek çorabı, emekleme ve yürüme dönemindeki bebeğinizin ihtiyaçlarını düşünen modellerden biridir. Özel taban tasarımı, bu çorabın sürtünme kuvvetini artırarak bebeğinizin kayıp dengesini kaybetmesini engeller.

Güvenli Adımlar için Erkek Bebek Abs’li Soket Çoraplar

Erkek bebek kaydırmaz soket, evin içinde ayakkabı giymeyi sevmeyen bebekler için uygun bir alternatiftir. Özel kumaş bebeğinizin ayaklarını sıcak tutarken ayaklarını daha hafif ve rahat hisseden bebek, yürüme konusunda daha aktif ve cesaretli olur. Erkek bebek abs’li soket modelleri, fonksiyonelliği kadar estetik tasarımlarıyla da dikkat çeker.

Renkli ve sevimli desenlerle bezenen modellerin, boyama ve üretim aşamalarında bebeğinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir bileşen kullanılmaz. Erkek bebek kaydırmaz taban soket modelleri dikişsiz olarak üretilir, bu sayede burun ya da topuk kısmında oluşabilecek rahatsızlık hissinin önüne geçilir.

Erkek bebek pamuk soket çorap tasarımlarında kumaş dokusunun ayağı sıcak tutması, nefes alan yapıda olması, burun dikişinin ergonomik olması önemlidir. Erkek bebek havlu soket modelleri, ayakkabı giymeye yeni başlayan, hareketli bebekler için idealdir. Havlu doku bebeğin ayağının fazla terden rahatsız olmasını engeller, özel kumaş ise ayağın sıcaklığını korur.

Katamino Erkek Bebek Desenli Soket Özellikleri

  • Özel burun tasarımı dikişsiz olarak tüp dokuma yöntemiyle üretilir.
  • Çorabın üretiminde kullanılan iplikler kaliteli ve doğal pamuktur. Bu iplikten üretilen kumaş nefes alabilir özelliğe sahiptir. Fazla pamuk tarafından hızla emilir ve kolayca buharlaşır. Bu sayede ayakta rahatsızlık hissi oluşmaz.
  • Çorapların üretiminde bebeğinizin sağlığına zararlı hiçbir kimyasal kullanılmaz.
  • Ürünlerin kalitesi uluslararası iplik testleri ve yıkama çekme testleriyle kayıt altına alınır.
  • Abs tabanlı ürünler bebeğinizin güvenliği düşünülerek tasarlanır. Kaymayı engelleyen modelleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.