x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Çocukların cildine temas eden en önemli giysilerden olan erkek çocuk pamuk iç giyim ürünleri, Katamino’da çeşitli beden seçenekleri ve renkli tasarımlarla birlikte hazırlanıyor. İkili takımlar halinde satışa sunulan, bir alt ve bir üst parçadan oluşan atlet boxer takım seçenekleri, dört mevsimde de konforlu bir kullanım süreci sunuyor. 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 beden aralıkları sunan erkek çocuk takımları, tamamen doğal pamuk ipliğinden elde edildiği için çocukların ciltleriyle uyumlu bir yapı sergiliyor. Kanserojen madde içermeyen ürünler, erkek çocukların severek kullandığı gri, beyaz, lacivert gibi renk seçenekleriyle tasarlanıyor.

Baskılı Erkek Çocuk Takım Modelleriyle Tanışın

Baskılı erkek çocuk iç çamaşırı takım modelleri yazı baskıları, figür baskıları, sevimli hayvan baskıları ve erkek çocukların severek kullanacağı onlarca farklı seçenekten oluşuyor. Erkek çocuk desenli iç çamaşırı takım modellerini her yaştan çocuğunuz için satın alabilir, günün her saatinde ürünü giymesine yardımcı olabilirsiniz. Ürünler üzerinde yer alan baskılar, atlet takımları giymekten hoşlanmayan çocuklar için de tavsiye ediliyor. Baskıları sebebiyle çocukların gündelik kıyafetleriyle benzerlik gösteren takımlar, çocukların atlet takımlarını eğlenceli bulmasını ve severek giymesini sağlıyor.

Pamuklu Erkek Takımlarıyla Çocuğunuza Konfor Sunun

Gün içerisinde yoğun tempolu oyun saatleri yaşayan çocuklar, yüksek efor sarf etmeleri sebebiyle terleme sorunları yaşayabiliyor. Erkek çocuk pamuklu iç çamaşırı takım ürünleri, tam da bu noktada devreye girerek çocukların teri dışarı atmasına yardımcı oluyor. Bu sayede çocukların hassas bünyeleri, ter soğumasıyla gerçekleşen üşütme problemlerinden de korunabiliyor. Pamuk olması sebebiyle, yıkama talimatında belirtilen sıcaklık derecelerine uyduğunuz sürece uzun ömürlü kullanım sunan erkek çocuk atlet ve boxer çeşitleri, yıkama çekme testlerinden geçirilerek tasarlanıyor ve çekme problemleri oluşturmuyor.

Erkek Çocuk Takımlarıyla Çocuğunuzun Sağlığını Koruyun

Yoğun terleme sebebiyle çocukların vücudunda bakteri üremesini de büyük oranda engelleyen pamuk boxer takım modellerini, çocuğunuzun her kıyafetiyle eşleştirebilirsiniz. Hem kışlık hem de yazlık kıyafetlerle uyum içerisinde kullanabileceğiniz takımları, yaz aylarında konforlu bir uyku süreci için tek başına da çocuğunuza giydirebilirsiniz. Siz de çocuğunuz için en uygun bedene hemen ulaşmak için beden tablosunu kontrol edebilir, çocuğunuzun pamuk rahatlığıyla tanışmasını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuk düz iç çamaşırı takım modellerini de görebileceğiniz kategoride, birden fazla takım seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.