x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Kız bebek patik modelleri, bebeklerin renkli dünyasına uygun olabilecek canlı renklerle tasarlanıyor. İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan patikler, farklı ihtiyaçlara yönelik kullanım amacı taşıyor.

Kaydırmaz Tabanlı Kız Bebek Patik Modelleri

Bebeklerin ayağını sıcak tutan ve yere bastıkları zaman zemindeki soğuğun ayaklar ile temasını önleyen patikler, kaydırmaz taban özelliği ile öne çıkıyor. Kız bebek kaydırmaz taban patik modelleri, ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Kanserojen madde içermeyen doğal pamuk ipliğiyle tasarlanan ürünler, ayakları rahatsız etmeyen özel yapısıyla sizlere sunuluyor. Uluslararası standartlarda iplik testleri yapılan patikler, bebeklerin cilt yapısına ve sağlığına uyum sağlıyor.

Kız bebek ABS’li patik çeşitleri, kolayca giyilip çıkarılması için özel olarak tasarlanıyor. Ayağın giriş kısımlarında yumuşacık ve esnek kumaşlarla tasarlanan lastikler yer alıyor. Sizler de kız bebek havlu patik modellerini inceleyerek zevkinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Patikler sayesinde bebeklerin ayaklarını sıcak tutabilir ve dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz.

Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren kız bebek patikleri arasında birbirinden özgün tasarımlı seçenekler yer alıyor. Kız bebek desenli patik modelleri, şık tasarımlar arayanların vazgeçilmezi oluyor. Kız bebek düz patik seçenekleri ise tercihini klasiklerden yana yapmak isteyenlerin favorileri arasında yer alıyor.

Kız Bebek Aksesuarlı Patik Modelleri

Yürümeye yeni başlayan bebekler için uygun kumaşlardan tasarlanan kız bebek file patik modelleri, kış aylarında sıcak tutarken evlerin halı olmayan bölümlerinde, özellikle balkon gibi kaygan zeminlerde giyilmesi için tercih ediliyor. Islak ve kuru zeminlerde kaymayı önleyen patikler ile bebeklerin güvenli, eğlenceli ve kesintisiz bir oyun zevki yaşaması mümkün oluyor.

Rengarenk desenleriyle öne çıkan patikler, sevimli görünümleriyle bebeklerin stilini en şık şekilde tamamlayabilmeyi sağlıyor. Kız bebek aksesuarlı patik modelleri az yer kapladığı için, ihtiyacınız olan her an çocuklarınıza patik giydirebilmenize imkan tanıyor. Çantanızda gittiğiniz her yere götürebileceğiniz patikler sayesinde bebeğinizin ayaklarını sıcak tutabilirsiniz.

Kolay temizlenebilmesi sayesinde pratik olan patikleri uzun süre boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Konforu ve şıklığı bebeklere en iyi şekilde sunan patikler, her mevsim giyilebilecek parçalar arasında yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.