x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Bebeğinizin doğumdan itibaren rahatlıkla kullanabileceği en sağlıklı çorap türlerinden olan kız bebek soket modelleri, doğal pamuk ipliklerinden üretiliyor. Bebeklerin hassas cilt yapılarıyla uyumlu olarak tasarlanan ürünler, kız bebeklere özel renk ve form çeşitleriyle bebeklerin hem sıcak hem de şık kalmasına yardımcı oluyor. Her mevsimde kullanıma uygun olan farklı kalınlıklarda özel kumaşlardan elde edilen kız bebek pamuk soket çorap çeşitleri, sevimli hayvan baskılarının yanı sıra sade renkler de içeriyor.

Kız Bebek Soket Modelleriyle Eşsiz Yumuşaklık, Konforlu Sıcaklık

Bebeğinizin ayaklarında pamuk yumuşaklığı hissetmesini sağlayan ve mevsime göre sıcaklık sunan soket çorap çeşitleri, bilek bölümünü kapatan yapısıyla bebeğinizin ayağını gün boyu koruyor. Bilek bölümünde bebeğinizin hassas bileklerini sıkmayan yumuşak lastiklerin kullanıldığı modeller 0-6 ay, 6-12 ay, 12-18 ay gibi çeşitli beden seçenekleri de sunuyor. Bebeğinizin yaşına özel seçimler yapmanızı sağlayan ürünler, ileri aylarda yürüme antrenmanları yapan, sıralayan ve emekleyen bebekler için de güvenli bir kullanım süreci oluşturuyor. Kız bebek havlu soket çoraplar ise kış aylarında bebeğinizin ayaklarının sıcak kalmasını sağlıyor. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ve bebeklerin cilt sağlığı için çok sayıda testten geçirilen ürünler, ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği sağlıklı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Kız Bebek Desenli Soket Modelleri

Kız bebekler için hazırlanan desenli soketler, birbirinden sevimli onlarca farklı çizgi figürden oluşuyor. Pembe, pudra pembe, lila, mor, gül, ekru gibi çok sayıda renk tonunda hazırlanan ürünler, bebeğinizin kıyafetleriyle uyum sağlayarak harika anılar oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Kurdeleli, dantelli gibi çeşitli süs detaylarıyla birlikte oldukça sevimli bir görüntü kazanan çoraplar arasında kız bebek file soket modelleri de yer alıyor. File soketler özellikle sıcak havalarda günlük kullanım için ideal ürünlerden olsa da, bebeğinizle birlikte katıldığınız özel gün ve davetler için de oldukça uygun modeller arasında bulunuyor.

Kız bebek aksesuarlı soketler de fiyonk detayları gibi oldukça şık parça eklentileri içeriyor. Kız bebek ABS’li soket modelleri, kız bebek kaydırmaz taban soket modellerini oluşturuyor. Bu ürünler alt tabanda bulunan ABS noktaları sayesinde bebeğinizin yürüme, emekleme, sıralama gibi aktif dönemlerinde kaymalarını önleyerek düşme tehlikelerini en aza indiriyor. Siz de bebeğinizin bedenine en uygun olan ürünleri değerlendirebilir, çarıklı soket gibi bebeğinizin ayakkabı olarak da kullanabileceği esnek tabanlı modelleri Katamino ayrıcalığıyla hemen satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.