x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Baskılı kıyafetler, çocuk dolaplarında olmazsa olmaz parçaları oluşturur. Kazaklar, tişörtler, elbiseler ve daha pek çok kıyafette sevimli ve eğlenceli desenleri bulabilirsiniz. Katamino koleksiyonunda yer alan baskılı külotlu çorap çeşitleri de çocuğunuzun severek giyeceği ürünler arasındadır. Bu çoraplar ile canlı renklerden oluşan stiller yakalayabilir, çocuğunuz için kaliteli ve güvenilir parçaları hemen satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Kız Çocuk Baskılı Külotlu Çorap Tasarımı

Katamino koleksiyonunda yer alan tüm külotlu çorap modellerinde, doğal pamuk iplikler kullanılır. Pamuk, kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre boyunca çocuğunuza eşlik eder. Aynı zamanda bu malzeme cildin nefes almasına olanak tanır ve oluşabilecek terlemelerin önüne geçer. Katamino külotlu çorap modellerinde kullanılan iplikler, uluslararası standarda uygun testlerden geçer ve onaylanır.

Çorap tasarımı oluştuktan sonra, örnek parçalar üzerinde yıkama ve çekme testleri uygulanır. Bu sayede yıkandıkça kalitesini kaybetmeyen zamansız parçalar ortaya çıkar. Çocuğunuzun fiziksel yapısı izin verdiği sürece bu külotlu çorap çeşitlerini kullanabilirsiniz. Çocuk giysileri alışverişlerinde, içeriğinden emin olduğunuz ve dayanıklı parçaları seçmek önemlidir. Katamino külotlu çoraplar, hem siz anneler hem de çocuklar için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır.

Canlı Tasarımlara Sahip Kız Çocuk Baskılı Desenli Külotlu Çorap Modelleri

Külotlu çorap tasarımında sevimli ve neşeli figürlerin yer aldığı parçalar dikkat çeker. Çocuğunuzun isteklerine göre hayvan desenli, yazılı, puantiyeli ya da insan figürlü külotlu çorap modellerini seçebilirsiniz. Külotlu çoraplar, özellikle soğuk havalarda çocuğunuzun üşümesini engeller. Onun severek külotlu çorap giymesini istiyorsanız capcanlı desenlere sahip külotlu çoraplar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kız çocuk kendinden baskılı düz külotlu çorap alışverişlerinizde tek bir parça almak yerine set hâlinde satılan ürünleri tercih ederseniz, aynı anda birçok çoraba sahip olabilirsiniz. Bu sayede her kıyafet ve etkinlikte uygun olabilecek çoraplara kavuşabilirsiniz. Baskılı külotlu çorap modelleri farklı renk seçenekleri ile de ön plana çıkar. Beyaz, mavi, pembe ya da ten rengi alternatifleri arasından çocuğunuza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Katamino koleksiyonunda yer alan baskılı külotlu çorap seçenekleri ile çocuğunuza eğlenceli bir hediye sunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.