x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Çocuk giyiminde çorapların aksesuar olarak kombinlere eklenmesi ile arzu edilen şık görünüm kolaylıkla yakalanabilir. Zarif renk ve modelleri ile birbirinden şık çoraplar, her kız çocuğunun dolabında yerini alır. Katamino golf çoraplar, bebek ve çocuk sağlığına zarar vermeyen doğal pamuk ipliğinden üretilir. Uluslararası standartlarda iplik testleri gerçekleşen ve kanserojen madde içermeyen Katamino golf çorapların yıkama-çekme testleri yapılmıştır. Üretim aşamasında insan sağlığı konusuna yüksek hassasiyet gösteren Katamino, çocukların enerjik yapılarını da düşünerek sürdürülebilir konforda çoraplar tasarlar.

Kız Çocuk Diz Altı Çorap Modelleri

Çocuk modasının en önemli parçalarından olan diz altı çoraplar etek, elbise, jile ve şort gibi kıyafetlere çok yakışır. Sade görünümü tarz sahibi kılan aksesuarlardan olan çoraplar doğru seçildiğinde kıyafet baştan aşağıya değişir. Katamino kız çocuk desenli diz altı çorap modelleri, tek renk ya da desensiz kıyafetler ile bir araya geldiğinde kombine canlılık katar. Tüm çocukların beğenisini toplayan kız çocuk file diz altı çorap modelleri ise ilkbahar ve yaz ayları için kurtarıcı parçalardır. Çocuk anatomisini destekleyen konforlu yapısı ile Katamino çorap modelleri, tüm gün çocukların ayağında kalsa bile asla rahatsızlık hissi yaratmaz.

Kız Çocuk Aksesuarlı Diz Altı Çorap Modelleri

Katamino golf çoraplar kategorisinde, kız çocuk düz diz altı çorap modellerinin yanında süsü seven kız çocukları için üzerinde aksesuar barındıran modeller de bulunur. Fiyonk ve boncuk gibi ayrıntılarla süslenen diz altı çoraplar, kız çocuklarının şimdiden favorisi olmaya aday. Üzerinde melek kanadı aksesuarı taşıyan Katamino Angely golf çoraplar, özel günlerde çocukların kıyafetlerine yeterli gösterişi kazandıracak cinsten. Daha farklı tasarım detayları ile sevimli hayvan yüzü desenleri ve kulakları barındıran üç boyutlu diz altı çoraplar ise çocuklara hayvan sevgisini aşılamada en büyük destekçiniz olabilir.

Her kız çocuğunun seveceği bir modeli mutlaka bünyesinde barındıran Katamino, diz altı çorap modellerini her kıyafet ile uyum sağlayacak şekilde tasarlar. Çoraplarda çocukların masumiyetini yansıtan zarif renk, doku ve desenler tercih eden Katamino’nun ayrıcalıklı ve keyifli dünyası ile hemen şimdi tanışın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.