x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Sabahları, yatmadan önce veya günün herhangi bir zamanında evde giymek için ideal olan Katamino ev terlikleri, dinlenirken çocuklarınızın ayaklarını rahat tutar. Konfor ve şıklık sunan kız çocuk ev terliği ve panduflar, miniklere zarar vermeyen özel malzeme ve teknikler ile üretilir. Tüm gün boyunca güvenle kullanılabilen ev terlikleri sevimli desenleri, konforlu yapısı ve yumuşacık dokusuyla kız çocuklarının vazgeçilmezleri arasına girecek!

Eğlenceli Kız Çocuk Ev Terliği Stilleri

Yepyeni ve sevimli desenlere sahip bir çift ev terliği, her minik kız çocuğunun hoşuna gider. Yumuşacık kumaş ve konforlu tasarımlardan oluşan tüm kız çocuk tüylü ev terliği çeşitleri, miniklerin büyüyen ayaklarına zahmetsizce uyum sağlayarak etrafı keşfederken maksimum rahatlık sunar. Çeşitli renk, stil ve boyutlarda sunulan ürünler arasından, çocuğunuzun hoşuna gidebilecek alternatifleri seçebilirsiniz.

Ergonomik tasarımı, kaliteli malzemeleri ve yumuşacık dokusuyla uzun yıllar güvenle kullanılabilen tüm ev terlikleri ve panduflar, özel kaydırmaz yapıda sunulur. Çocukların hareketli ev yaşantısına kolayca adapte olabilen kız çocuk nakışlı ev terliği seçenekleri; hayvan figürleri, sevimli kahramanlar veya fiyonk gibi aksesuarlarla da süslenir. Oldukça havalı görünen ev terlikleri, kolayca giyilip çıkarılabilir. 0-14 yaş arasında gruplanan ürünler, beden tablosuna göre sınıflandırılır. Çocuğunuzun yaşına ve ölçülerine uygun terliği veya pandufu seçebilmek için, Katamino’nun uluslararası ölçü standartları doğrultusunda hazırladığı beden tablosuna göz atabilirsiniz.

Kız Çocuk Panduf Seçenekleriyle Neşeli Adımlar

Çocuğunuz ister ilk adımlarını atıyor ister etrafta koşturuyor olsun, ona mükemmel terlikleriyle evin içerisinde sıcak ve konforlu hissettirebilirsiniz. Pelüş kumaşlı ve ultra yumuşak dokuda üretilen terlik veya panduflarla, çocuklarınızın evde vakit geçirmekten veya uyku zamanı yatağına gitmekten keyif almasını sağlayabilirsiniz. Kedi, köpek veya fare gibi eğlenceli hayvan tasarımlarından oluşan kız çocuk panduf modellerini, pijama ve eşofmanlarına uygun renklerde seçerek çocuğunuzun ev stilini ekstra sevimli hale getirebilirsiniz.

Bilekleri rahatsız etmeyen esnek tasarımlara sahip panduflar, çocuğunuzun uyurken bile rahat ve sıcak hissetmesine yardımcı olur. Uyku vaktini eğlenceli bir hale getirmek için göz bandanalı ev terliği seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Küçük ayakları sıcak, rahat ve her zaman şık tutmak için, Katamino’nun uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretilen çocuk pelüş ev terliği modellerini hemen şimdi sipariş edebilir, miniklerin günlük görünümlerini tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.