x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Çocukların yaşamında olan her detay anneler tarafından titizlikle seçiliyor. Çocukların yetişkinlere göre çok daha hassas olması, kullandıkları ürünlerin de dikkatle seçilmesini gerektiriyor. Cilt ile direkt olarak temas eden iç çamaşırları, çocukların sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle anneler, bebek ve çocuk için iç çamaşırı alırken kumaşından büyüklüğüne kadar birkaç özelliğe dikkat etmeli. Pamuktan üretilen külot, boxer gibi çamaşırlar cilt sağlığı açısından en uygun ürünlerdir. Kız çocuk slip takım, kız çocuk boxer takım gibi iç giyim ürünleri, bebeklikten 14 yaşına kadar olan kız çocukları için Katamino tarafından özenle üretiliyor.

Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri ile Gelen Konfor

Her anne için çocuğun, giydiği ürünün içinde rahat hissetmesi önem taşıyor. Özellikle iç çamaşırında çocukların kendilerini konforlu hissetmesi şart. Çünkü iç çamaşırının çocuğu sıkması ve hareketlerine engel olması sağlık açısından birtakım olumsuzluklara yol açabilir. Bu nedenle çocukları kısıtlamayacak oranda geniş ve yumuşak iç çamaşırı giydirmek en idealidir. Doğal pamuk ipliğinden üretilen kız çocuk iç çamaşırı ürünleri, çocuğun ihtiyaç duyduğu sağlıklı kullanımı karşılıyor.

Kız Çocuk Slip Set Ürünleri Rahatlık Sunuyor

Oynamayı, koşmayı, zıplamayı çok seven aktif kız çocukları, iç çamaşırı içinde rahat hareket edebilmelidir. Onları sıkan ve kısıtlayan ürünler içinde, çocuklar hem huzursuz olur hem de cilt yüzeylerinde tahriş oluşabilir. Uluslararası standartlarda ip testinden geçen pamuklu slip set, cildin korunmasına yardımcı oluyor. Çabucak alerji olan, kızaran ciltler için güvenli bir seçenek sunuyor.

Kız Çocuk Desenli Slip Modelleri ile Sevilen Karakterler Bir Arada

Desenli slip modelleri üzerinde yer alan baskılarda, kız çocuklarının sevdiği hayvan, çiçek, bebek desenleri bulunuyor. Çocukların severek kullandığı baskılı kız çocuk boxer ürünleri renkleriyle de farklı seçenekler sunuyor. Genel olarak 3’lü olarak tasarlanan slip ve boxer’lar çocuğun gün boyu özgürce hareket etmesine katkı sağlıyor. Ürünlerde pamuklu kumaş kullanıldığı için, terleme gibi durumlarda nemi içine çekip hapsediyor ve çocuğun cildini koruyor. Kız çocuk boxer set ve diğer ürünlerde kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılıyor. Ayrıca yıkama-çekme testlerinden de başarıyla geçen iç çamaşırları, uzun süre boyunca kız çocuklarının dolabını süslüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.