x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Kayın ağacının selülozundan elde edilen özel bir elyaftan üretilen modal külotlu çorap seçenekleri yüksek emiciliğe sahiptir. Dokusu ve doğal yapısıyla çocuklarınıza giydirebileceğiniz sağlıklı bir üründür. Kullanışlı renklere ve özel tasarımlara sahip Katamino modal külotlu çorap seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Kızınızın ayak ve bacak bölgesini ısıtacak, aynı zamanda ona estetik bir görünüm de sağlayacak çoraplara hemen göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Kız Çocuk Modal Külotlu Çorap Modelleri

Kış mevsimi için tercih edeceğiniz kız çocuk külotlu çorap çeşitleri, farklı dokuma özelliklerine sahip ürünler sunar. Onlardan bir tanesi de modal çoraptır. İpeksi yumuşaklığı ve dayanıklı yapısıyla annelerin çorap tercihleri arasına girmeyi başaran kız çocuk modal külotlu çorap seçenekleri, sade ve desenli tasarımlardan oluşur. Beyaz, gri, pembe ve siyah gibi kullanışlı renklerle üretilen modal çoraplar, faklı yaş guruplarına uygun ölçüler ve formlarla tasarlanır.

Düz modal külotlu çorap modelleri geniş kullanım alanına sahiptir. Kızınızın günlük kıyafetlerini tamamlamanıza yardımcı olur. Pantolon altına giydireceğiniz modal külotlu çorapla çocuğunuzu soğuktan koruyabilirsiniz. Sosyal yaşam kullanımı için tasarlanan kız çocuk desenli modal külotlu çorap modelleri ise şık tasarımlardan oluşur. Elbise ve etek gibi kızlara özgü kıyafetleri tamamlayan taşlı, işlemeli ve fiyonk detaylı çorapları çocuklar da severek giyer. Süslü, ışıltılı ve eğlenceli desenlerle üretilen modal çorap modelleri, özel gün kutlamaları için idealdir.

Modal Külotlu Çorap Dayanıklıdır

Çocuk giyimin önemli ihtiyaçlarından olan çoraplar, aynı zamanda şık bir aksesuar özelliği de taşır. Annelerin öncelikli çorap tercihleri arasında yer alan külotlu çoraplar, farklı dokuma ve desen özellikleri sunarak miniklerin çeşitli ihtiyaçları karşılar. Kızınız için sağlıklı, doğal ve dayanıklı bir çorap arıyorsanız modal ürün modellerini deneyebilirsiniz. Modal külotlu çorapların sunduğu faydalar şöyle sıralanır:

  • Kayın ağacından elde edilen modal, yüksek dirençli bir liftir. Bu özellik nedeniyle modal çoraplar aşınma ve yıpranmalara karşı daha dayanıklıdır.
  • Modal dokumalı çoraplar çok iyi nem transferi yaparak çocuğunuzun ayaklarını terleme nedeniyle oluşacak sorunlara karşı korur. Nemli ve sıcak iklimler için idealdir.
  • Modal iplikle üretilen çorap modelleri, parlak ve yumuşak dokuya sahiptir. Çocuğunuzun tenine ipeksi bir dokunuş yaparak onu rahatlatır.

Bir tık ötenizde olan Katamino kız çocuk modal külotlu çorap modellerine kolayca sahip olabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.