x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Bebeklikten itibaren ebeveynler çocuğunun giyeceği her kıyafeti özenle seçerler. Bu nedenle anne-babalar, çorapların da cilt sağlığı açısından önemini bilirler. Çoraplar da tüm giyim ürünleri gibi farklı materyallerden üretilebilir. Katamino kız çocuk patik çorap doğal pamuk ipliğinden üretilir ve sağlıklı bir kullanım deneyimi sunar. 14 yaşına kadar olan kız çocuklar için özel olarak üretilmiş düz, desenli, kaydırmaz tabanlı patik çorapları inceleyip, çocuğunuzun ihtiyacı doğrultusunda siz de bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz.

Kız Çocuk Düz Patik Çorap ile Çocuğunuzun Şıklığını Tamamlayın

Kız çocukları için genellikle daha açık ve yumuşak renk çoraplar tercih edilir. Pembe tonları, kırmızı, krem, beyaz gibi renkler kız çocuklarının sevimliliğini daha da artırır. Bunun yanı sıra gri, mavi, sarı, yeşil renkleri de tercih edilebilir. Düz patik çoraplar, sade yapısıyla çocuğunuzun özel günlerine eşlik edebilir. Doğum günü, okul gösterisi gibi törenlerde kız çocuklarına giydirilen elbiseler genellikle göz alıcı ve dikkat çekici olur. Bu iddialı elbiselerin altına desenli çorap yerine düz çorap kullanımı daha şık bir görünüm sunar. Kız çocuk desenli patik çoraplar da günlük kullanımda ya da yine özel günlerde sade elbiselerle beraber kullanılabilir. Ayakları rahatsız etmeyen çoraplar, çocuğunuza tüm gün rahat hareket etme imkanı sağlar.

Kız Çocuk Abs’li Patik Çorap ile Güvenli Kullanım

Abs’li diğer bir deyimle kaydırmaz taban patik çoraplar hem ayakkabı içinde hem de çorapla hareket edilen zeminlerde güvenli bir kullanım sağlar. Taban kısmında yer alan minik jel noktalar sayesinde ayağın kayma riski bulunduğu fayans, mermer, laminant parke gibi zeminlerde daha rahat kullanılır. Kız çocuk kaydırmaz taban patik çorap kanserojen madde içermeyen pamuk ipliğinden yapıldığı için sağlığa zarar vermez. Ayrıca yıkama-çekme testleri yapılan çoraplar çocukların uzun süre kullanabilecekleri sağlamlığa sahiptir. Uluslararası standartlarda yapılan iplik testlerinden de başarıyla geçen ürünler bebeğinizin ve çocuğunuzun cildini tahriş etmez. Çocuğun ayağını tam olarak kavrayan ve farklı zemin yapılarında güvenle kullanılan kaydırmaz taban kız çocuk patik çoraplar, rengarenk görünüşleriyle dolaplarda yer edinmeye aday.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.