x x Sorun mu Yaşadınız Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Sıralama seçin

Ayak bileğini saracak şekilde tasarlanan soket çorap modelleri, rahat kullanım özelliği ile öne çıkar. Farklı desen, renk ve örgü çeşitleriyle üretilen çocuk soket çorap seçenekleri, annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden olmayı başarır. Doğal pamuk ipliğinden üretilen, şık ve sade tasarımlar sunan Katamino kız çocuk soket çorap modelleri arasından, aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Düz ve aksesuar detaylı çorap modellerine hemen göz atabilirsiniz.

Kız Çocuk Soket Çorap Modelleri

Farklı modellere sahip kız çocuk soket çorap çeşitlerini tercih ederek çocuğunuzun kıyafetlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan kız çocuk düz soket çorap modelleri, spor kıyafetlere tam uyum sağlar. Yumuşacık doğal pamuk dokumayla üretilen, beyaz, pembe, eflatun, kırmızı, gri ve siyah gibi renk seçenekleri sunan ürünler, ev yaşamı için idealdir. Kız çocuk kaydırmaz taban soket çorap modelleri ise çocuğunuza özgürce davranma imkânı tanır. Hareketli bir çocuğunuz varsa güvenli kullanım konforu sağlayan kaydırmaz tabanlı modelleri tercih edebilirsiniz. Katamino’nun 0 – 14 yaş arası kız çocukları için tasarladığı soket çorap çeşitleri arasında şık modeller de yer alır. Sosyal yaşam etkinliklerine uygun formlarla üretilen taş, sim, kurdele ve dantel detaylı çoraplar, elbise ve eteklerle hoş bir kombin oluşturur.

Zarif Tasarımlı Kız Çocuk File Soket Çorap Seçenekleri

Uluslararası standartlarda iplik testlerine tabi tutulan ve ayağı rahatsız etmeyen dikişsiz burun detayıyla üretilen Katamino çocuk soket çorap modellerini güvenle kullanabilirsiniz. Her yaş grubu çocuk için uygun formlarla tasarlanan ürünler, pastel ve canlı renk alternatifleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Ajurlu örgüsüyle renklerin cazibesini öne çıkaran kız çocuk file soket çorap modellerini, kızınızın şık kıyafetlerini tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Soket Çorap Modelleri

Soket çorap modellerini dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Desenli ve sade tasarımlarla üretilen kız çocuk kışlık soket çorap seçenekleri, genellikle kalın pamuk dokumayla üretildiği için çocuğunuzun ayaklarını sıcacık tutar. Yazlık soket çoraplar ise ince pamuk dokumayla üretilerek ayaklarda oluşabilecek terletme oranını azaltır. Küçük bebekler ve farklı yaşlardaki çocuklar için sağlıklı desen ve baskı detaylarıyla üretilen kız çocuk desenli çorap modellerini, günlük yaşamın her alanında kızınıza giydirebilirsiniz. Çocuklara özgü desenler ve baskılarla tasarlanan Katamino soket çorap seçeneklerini, arkadaşlarınızın çocuklarına hediye etmek için de satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.